Hakkımızda

Kebap ve lahmacunun yanı sıra etkur olarak farklı damak zevkine hitap eden menümüzü sizlere özel hazırladık. Birbirinden lezzetli yemek çeşitlerimizle sizi ve sevdiklerinizi mutlu etmekten onur duyarız.

ETKUR

Kebap ve iskenderin yanı sıra farklı damak zevkine hitap eden menümüzü sizlere özel hazırladık. ETKUR ile birbirinden özel kebap çeşitlerini deneyeceksiniz. Farklı damak zevkine sahip müşterilerimiz göz önüne alınarak hazırlanan kebap çeşitleri orjinaline sadık kalınarak hazırlanır, doğal malzemeler kullanılır ve deneyimli ustalar tarafından titiz bir şekilde yapılır.

Kebap ve diğer çeşit yemeklerimizde kullanılan malzemeler ve hazırlanış koşullarında hijyen kuralları ön plandadır. Malzeme tedarikinde soğuk zincirin kırılmamasına önem verilir ve tüm yemek çeşitlerinde sertifikalı ürünler kullanılır. Özellikle et yemeklerinde belirlenen standartlara uygun et mamulleri kullanılır. Menünüzü farklı lezzetleri bir araya getirerek de hazırlatabilirsiniz. Kalitenin adresinde bütçenize uygun kebap çeşitlerine ekonomik fiyatlar ile ulaşabilirsiniz.

Kebap ile birlikte kebap keyfini artıracak özgün meze ve salata çeşitlerini de bulabilirsiniz. Sabah kahvaltısı, çorba çeşitleri, salatalar, tatlılar ve dürüm çeşitleri maharetli ustalar tarafından hazırlanır. Damak zevkinize hitap eden menü göz zevkinizi de hitap eder. Tüm lezzetler özel hizmet anlayışı ve kalite ile servis edilir.

ETKUR Gaziosmanpaşa İstanbul’da bulunan merkezimize rezervasyon yaptırarak geldiğiniz zaman menünüz siz gelmeden hazırlanmış olur. Web sitemizden bizimle iletişime geçerek siparişinizi hemen verebilirsiniz. Adana- Urfa kebap, zengin pide çeşitleri, lahmacun, sarma beyti, et şiş kebap menümüzle sizlere harika tatları sunuyoruz. Online sipariş vererek ev ve işyerinizde de muhteşem menüleri keşfedebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemimizle sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Galeri

Güzel anılar biriktirmek isteyen müşterilerimiz için.